Građani gledaju u semafor i ne vjeruju: Crvena zvezda vodi na Etihadu!

Šok za Manchester City

Haris Zilić

Šok na Etihadu, Crvena zvezda je povela sa 0:1 protiv Manchester Citya u finišu prvog poluvremena.

Strijelac za beogradski tim bio je Bukari u drugoj minuti sudijske nadoknade vremena.

City je stezao obruč oko gola Zvezde, napadao, stvarao prilike, ali stigao je šok u finišu prvog dijela nakon brze akcije gostiju iz Beograda.

Veliki gol i velika prednost za Crvenu zvezdu na Etihadu.

Gol Bukarija pogledajte OVDJE.

Strijelac kod gola bio je Ivanić koji je poslao sjajnu loptu između odbrane Citya.

Nevjerovatan je podatak da je Manchester City u prvom poluvremenu imao čak 22 udarca prema golu beogradskog tima, ali lopta nije htjela u mrežu.

Na drugoj strani ,vjerovali ili ne, gol Bukari je bio ujedno i prvi udarac Crvene zvezde prema golu aktuelnih prvaka Evrope.

Nevjerovatne scene u Manchesteru večeras, a ovo obećava pakleno drugo poluvrijeme.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Ni navijači Zvezde ovakav scenarij nisu sanjali u najluđim snovima.

Dakle, nakon prvog poluvremena, Manchester City - Crvena zvezda 0:1.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme

xX_Bosnian_Bull_Xx
Bravo za zvezdu, ovih sto prave mrznju i nastavljaju jevrejsku mrznju su smijesni! Nikakvi vi bosanci niste, pogotovo ne pravite se neki srbi! Hahahaha