Najjača liga svijeta i stadion najboljeg kluba na svijetu - Miš trčkara po terenu tik pred utakmicu
Zanimljiva situacija na Etihadu - Miš trčkarao travnjakom.

Zanimljivo na Etihadu

Eldar Ganibegović

Zanimljivu situaciju vidjeli smo danas u Engleskoj. Miš je trčkarao terenom prije jedne utakmice u Premier ligi.

Engleska Premier liga je najjača liga na svijetu, dok je Manchester City od prije nekoliko dana i zvanično najbolji klub svijeta u ovom momentu.

Bez obzira na to, i tu se može desiti neki propust. To smo vidjeli danas na Etihadu.

Naime, Manchester City je ugostio ekipu Sheffield Uniteda u okviru 20. kola Premier lige, a prije same utakmice vidjeli smo zanimljivu situaciju.

Prije no što su akteri susreta izašli na teren, kamere su snimile kako trčkara jedan miš. Pogledajte kako je to izgledalo.

Rutinska pobjeda Manchester Cityja

Utakmica je inače završena rezultatom 2:0, te je Manchester City tako pobjedom okončao 2023. godinu.

Nepunih 14 minuta bilo je dovoljno Građanima da povedu. Rodri se namjestio na ivici kaznenog prostora i lijepo pogodio.

Novi gol u 61. minuti. Phil Foden je dao loptu na tanjir Julianu Alvarezu, kojem je ostao lakši dio posla.

Na ovoj utakmici zbog akumuliranih žutih kartona nije nastupio naš reprezentativac i defanzivac Sheffielda, Anel Ahmedhodžić.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: