Haalandov show program u rapsodiji Građana

Deklasirali Wolverhampton

Haris Zilić

Manchester City nastavlja da korača prema tituli prvaka Engleske, a večeras u 36. kolu nisu dozvolili ni trunku nervoze, a kamoli iznenađenje protiv Wolverhamptona.

Izabranici Pepa Guardiole su deklasirali Vukove rezultatom 4:1.

Svoj show imao je norveški napadač Erling Haaland koji je postigao čak četiri gola u večerašnjem susretu.

Haaland je pogađa u 12., 35. minuti, zatim u trećoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena iz penala.

Nevjerovatnu partiju zaokružio je golom za 4:1 u 54. minuti utakmice.

U međuvremenu i Wolverhamtpon je stigao do poačsnog gola preko Hwang Hee-Chana u 53. minuti.

Konačnih 5:1 za Manchester City postavio je Alvarez golom u 85. minuti utakmice.

Manchester City je drugoplasirani sa 82 boda, bod manje od lidera Arsenala, ali i susret manje.

Dakle, Građani u naredne tri utkamice imaju sve u svojim rukama, ako upišu tri tirjumfa, prvaci su Engleske.

Premiership, 36. kolo:

Manchester City - Wolverhampton 5:1

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme

Aspirator
“Izabranici Pepa Guardiole su deklasirali Vukove rezultatom 4:1.” Tri rečenice kasnije alvarez dao za 5:1 …. Ali svake sedmice jedan ovakav hahahhaha