Bayern je poveo, ali velika je dilema bila ko je postigao gol

Na kraju je odluka donesena

Esmer Oštraković

U toku je utakmica 29. kola Bundeslige između Mainza i Bayerna, a gosti su nakon dosta čudnog gola stigli do vodstva od 1:0.

Naime, ranjeni Bayern danas je došao sa namjernom da uzme tri boda sa ovog gostovanja, a nakon prvog poluvremena im ide dobro.

Iako su eliminisani iz Lige prvaka nakon remija protiv Manchester Cityja u revaš utakmici četvrtfinala ovog takmičenja, brzo su se morali sabrati i fokus prebaciti na domaće prvenstvo.

To je jedino takmičenje koje im je ostalo da se bore za titulu jer su osim Lige prvaka eliminisani i iz domaćeg kupa.

Svi ti loši rezultati desili su se otkako je Tuchel preuzeo klupu ovog kluba, a ovo je zaista mnogo turbulentan period za sve u Bayernu.

Nakon prvog poluvremena na utakmici protiv Mainza u gostima Bayern ima prednost, a gol je postignut u 29. minuti.

Bila je to jako zanimljiva situacija. Cancelo je centrirao, a lopta je na kraju završila u mreži i nije se činilo da je neko dirao loptu.

Iako je prvobitno gol bio pripisan upravo Cancelu, na kraju je sve promijenjeno, te je zvanično strijelac gola Mane.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Gol možete pogledati OVDJE.

Naime, nakon pregleda snimka vidljivo je da je Mane malo zakačio loptu i promijenio joj pravac, te postigao gol.

Zaprati FC Bayern Munich, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FC Bayern Munich Moje Teme

nakopitam
Govvnima sa ovog portala smeta sto je brat mumin postigao gol. Pojedose sebi klitorise od muke.