Vrančićev gol nedovoljan Norwichu, Begović dva puta vadio loptu iz mreže

Championship

U subotu su odigrane utakmice 14. kola engleskog Championshipa.

Aktivni su bili i bivši bh. reprezentativci Mario Vrančić i Asmir Begović. Vrančićev Norwich odigroa je 1:1 s Coventryjem i lider je sa 28 bodova, mada domaći mogu da žale što danas nisu stigli do cijelog plijena.

Poveli su golom upravo Vrančića u 27. minuti s penala, ali je Biamou minutu prije kraja donio bod Coventryju.

Odmah iza vodećeg Norwicha je Bournemouth koji je danas osvojo bod u gostima kod Rotherhama (2:2). Begović ej branio 90 minuta, ali je dva puta vadio loptu iz mreže, oba puta nakon golova Ladapa.