Mario Vrančić ruši Bielsin Leeds: Zabio golčinu iz slobodnjaka, pa asistirao
Mario Vrančić će uništiti noć navijačima Leedsa i Luđaku na klupi slavnog tima sa Elland Roada

Majstorija bh. reprezentativca

U derbiju 30. kola engleskog Championshipa Leeds je ugostio Norwich i, čini se, prepustio mu prvo mjesto.

nLeeds je lider uoči ovog kola, no Norwich će se, ako pobijedi, bodovno izjednačiti s ekipom Marcela Bielse i zbog bolje gol-razlike preuzeti prvo mjesto.

Kanarince večeras na Elland Roadu predvodi bh. reprezentativac Mario Vrančić, koji je postigao spektakularan gol.

U petoj minuti je zabio eurogol iz slobodnjaka, a dobar dio dao je i kod drugog gola, kada je u 35. minuti asistiroa Pukkiju za 2:0.

Norwich na poluvremenu ima dobrih 2:0 i na dobrom je putu da ostvari jednu od najvećih pobjeda u sezoni.