Selektori BiH ga redovno zanemaruju, a danas je ponovo zablistao u Engleskoj

Gol i asistencija Vrančića

E. Ganibegović

Stoke City je danas s 0:2 slavio na gostovanju kod QPR-a u 21. kolu engleskog Championshipa.

Igrač utakmice definitivno je bio povremeni bh. reprezentativac Mario Vrančić.

Prvo je Mario u 14. minuti asistirao Campbellu za 0:1, a onda je i sam sjajno pogodio u 78. minuti za 0:2.

QPR je imao priliku da u 63. minuti poravna rezultat, ali je Austin promašio penal.

Za bh. veznjaka je ovo bio drugi gol i četvrta asistencija u Championshipu ove sezone.

Podsjetimo, on je za reprezentaciju BiH odigrao tek šest utakmica, a posljednji put je u konkurenciji bio u utakmicama protiv Finske i Italije u junu 2019. godine, no nije ulazio u igru.

Dobio je i poziv Ivayla Peteva u oktobru ove godine za duele protiv Kazahstana i Ukrajine, no otkazao je zbog povrede.

Ade1
Kakvi selektori pa vi ovoga tutu Bugarina nazivate selektorom, Begovica su otjerali ovoga momka ne zovu, Djurica ne zovu ali zato su tu redovno Loncar i uz njega uvjek 3-4 igraca poput njega