Svi pričaju da se ne podnose, a Mbappe, Messi i Neymar su večeras utišali kritičare!

Sjajna akcija i gol za 1:0

E. Čaušević

Fudbaleri PSG-a igraju u gostima protiv toulousea meč petog kola francuske Ligue 1.

Parižani su veliki favorit u ovom duelu i sve osim pobjede aktuelnog prvaka Francuske bilo bi veliko iznenađenje.

Ipak, Toulouse je odlično igrao prvih pola sata i pružio je odličan otpor, te je prijetio i u napadu, ali nije uspio da dođe do gola.

S druge strane, nakon nekoliko propuštenih prilika PSG je u 37. minuti uspio da povede sa 1:0.

Nevjerovatnu akciju odigrali su Mbappe, Messi i Neymar, a na kraju je Brazilac sjajno pogodio za 1:0 i vodstvo Parižana.

U 51. minuti meča PSG je došao do 2:0. Ponovo je sjajni Messi prošao po lijevoj strani i ostavio je loptu za Mbappea kojem nije bilo teško za zabije gol i povisi za 2:0.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Prethodnih sedmica se uveliko špekuliše o tome da ovaj trio nije baš u najboljim odnosima i da vlada netrpeljivost između njih, ali su oni to večerašnjim golom najbolje demantovali.

Sve je počelo svađom Mbappea i Neymara prije dvije sedmice oko toga ko će šutirati penal, ali čini se da su se strasti smirile i da se vratila odlična atmosfera u svlačionicu PSG.a.