Mbappeov trenutak inspiracije: Primio je loptu na 40 metara, jedva ostao u terenu, a onda magija

Sjajan gol

A. Čaušević

Francuska je odlučila da posljednju utakmicu odigra maksimalno korektno.

Aktuelni svjetski prvaci na desetak minuta prije kraja utakmice imaju dva gola prednosti na gostovanju protiv Finske.

Nakon što je vodeći gol za goste postigao Benzema u 66. minuti, 15-ak minuta kasnije Mbappe je pokazao zašto je jedan od najboljih igrača svijeta.

Zvijezda PSG-a je primila loptu na 40-ak metara od gola, protivnik ga je umalo izgurao s terena, ali je uspio dobiti taj duel i postići sjajan gol iz teške pozicije. Gol pogledajte ovdje.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

S ovim rezultatom Finska se praktično oprostila od Mundijala jer Ukrajina u Zenici vodi 0:2.