Medunjanin ne igra ni u manje važnim utakmicama Deportiva

Je li vrijeme za odlazak?

Bh. reprezentativac Haris Medunjanin ni danas nije bio u sastavu Deportiva.

Na Medunjanina u Deportivu nikako ne računaju, pa tako naš veznjak nije dobio ni minute u remiju protiv drugoligaša Mirandesa u prvom meču osmine finala Kupa kralja.

Mirandes je poveo golom Ortiza u 25. minuti, ali je Lopo donio pristojnih 1:1 gostima iz La Corunne golom u 75. minuti.

Za Deportivo to i nije tako loš rezultat, a za Medunjanina svakako još jedno razočarenje, obzirom da je i u "maloj" utakmici presjedio svih 90 minuta.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Valencia je već u prvom meču riješila pitanje prolaska u četvrtfinale. Šišmiši su s 4:0 razbili Granadu, a Negredo je postigao hat-trick. Jednom se u strijelce upisao i Rodrigo.

1-0 Álex Ortiz - Mirandes v. Deportivo 06.01... by FootGermany
Alberto Lopo Goal - CD Mirandés 1-1 Deportivo... by Pathmanathan_Cumanan