Mihajlović u nevjerici gledao šta njegovi fudbaleri rade na terenu
Foto - EPA

Genoa pobijedila Bolognu

Bologna je u 24. kolu italijanske Serije A poražena od Genoe na svom terenu rezultatom 0:3.

Jednu od najlošijih utakmica u sezoni odigrao je tim Siniše Mihajlovića koji je samo u nevjerici gledao šta njegov tim radi na terenu.

Genoa je povela s 0:1 u 28. minuti meča, da bi šest minuta kasnije Schouten napravio pravu glupost. Dobio je direktan crveni karton nakon žestokog starta nad protivnikom i morao je pod tuš.

Prednost igrača više Genoa je iskoristila u 44. minuti kada Sanabria zabija za rezultat poluvremena od 0:2.

Nastavak meča donosi veliki broj žutih kartona na obje strane, te još jedan gol u mreži domaćeg tima. Criscito je u 89. minuti zabio s penala za 0:3, a Bologna je završila meč s devet igrača jer je isključen Densqil.

Težak poraz Bologne nakon tri uzastopne pobjede i veoma važan trijumf Genoe u brobi za opstanak u Seriji A.