Godine mu ništa ne mogu: Ibrahimović se tek oporavio od povrede i odmah zabio gol

Milan vodi sa 2:0

E. Čaušević

Milan i Lazio igraju trenutno meč trećeg kola Serije A.

Milan je u 45. minuti utakmice uspio da dođe do prednosti kada je Leao pogodio za 1:0 nakon odlične akcije s Rebićem.

Samo nekoliko minuta kasnije domaći su dobili i penal, ali Kessie je to promašio.

U 61. minuti u igru je ušao i Zlatan Ibrahimović koji se oporavio od povrede nakon više od tri mjeseca odsustva.

Samo šest minuta bilo je dovoljno Zlatanu da pokaže o kakvom majstoru se radi jer je zabio odličan gol za 2:0.

Pogodak Ibrahimovića protiv Lazija pogledajte OVDJE.

Zaprati AC Milan, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: