Miličeviću 15 minuta u remiju Genta

Belgijsko prvenstvo

Fudbaleri Waregema i Genta podijelili su bodove danas u okviru 25. kola belgijskog prvenstva odigravši 1:1.

Prvo poluvrijeme ove utakmice proteklo je u izjednačenoj igri na sredini terena te većih prilika na obje strane nije bilo.

Nastavak meča ipak je ponudio i dva pogotka, po jedan u mreži obje ekipe. Prvo je Gent poveo u 69. minuti preko Kuboa, da bi u posljednjoj minuti domaći došli do poravnanja preko Dalsgaarda. Naš reprezentativac Danijel Miličević odigrao je posljednjih 15 minuta za gostujuću ekipu.

Waregem je nakon ovog meča ostao na trećem mjestu sa 47 bodova, dok je Gent dva mjesta ispod sa sedam bodova manje.