Milik se već isplaćuje, Napoliju pobjeda protiv Milana

Napoli slavio

Fudbaleri Napolija pobijedili su Milan s 4:2 u derbi meču 2. kola italijanske Serije A.

Sjajan meč odigrala su ova dva tima, a na kraju je Napoli upisao prva tri boda ove sezone.

Golovima Arkadiusza Milika iz 18. i 33. minute domaći tim je poveo s 2:0, što je bio rezultat nakon prvog poluvremena.

Međutim, nakon samo 10 minuta igre u nastavku Rossoneri su došli do poravnanja. Prvo je Niang u 51. minuti smanjio na 2:1, da bi Suso četiri minute kasnije prekrasnim golom izjednačio rezultat na 2:2.

Ipak, Napoli je stigao do tri boda. Jose Callejon je pogodio u 74. minuti za 3:2, da bi konačnih 4:2 postavio Romagnoli autogolom u nadoknadi.

Milan je meč završio s devet igrača, jer su Juraj Kucka i Niang dobili crveni karton.

Seria A, 2. kolo:

Napoli - Milan 4:2 (Milik 18', 33', Callejon 74', Romagnoli 90+5' / Niang 51', Suso 55')