Minimalac Radničkog protiv Novog Travnika

Ćosić za pobjedu

Radnički je u 5. kolu Prve lige dočekao Novi Travnik, te je slavio pobjedu od 1:0.

Prvo poluvrijeme susreta u Lukavcu donijelo je dosta zanimljiv fudbal, a domaći su bolje ušli u meč.

Igrala se 10. minuta kada dobru akciju završava Mehmed Ćosić za vodstvo Radničkog od 1:0.

Prilika je bilo još u prvom dijelu, a najbolju su propustili gosti nakon pola sata igre. Dosuđen je penal, ali je Ivan Mamuša neprecizan, te je ostalo 1:0 za domaće nakon prvih 45 minuta.

Nastavak je ponudio još dobrih prilika na obje strane. Međutim, mreže su mirovale, te je ostalo 1:0.