Minimalna pobjeda Leotara, ubjedljiva Slobode

Adnan Beganović

U okviru 1. kola Lige za ostanak Prve lige Republike Srpske odigrana su dva susreta, a do pobjeda su stigli Sloboda iz Novog Grada i Leotar iz Trebinja.

Sloboda je pred svojim navijačima rezultatom 3:0 savladala Drinu HE Višegrad.

Domaći su do prednosti stigli u 14. minuti golom Duška Vraneševića, da bi dvojica rezervnih igrača, Bogoljub Savanović i Arnes Brkić, u samom finišu postigli golova za ubjedljivu pobjedu.

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

U Trebinju je Leotar dočekao Sutjesku iz Foče s minimalnih 1:0, a jedini gol nma utakmici postigao je Anel Ramić u 20. minuti.