Miroslav Stevanović pogodio u preokretu Servettea

Bh. fudbaler

E. Ganibegović

Bh. reprezentativac Miroslav Stevanović pogodio je danas u pobjedi svog Servettea.

U okviru 24. kola švicarske Super lige danas su se sastali Servette i Lugano. Domaći tim je slavio 2:1.

Hadj je pogodio za 0:1 u 11. minuti. Bio je to konačan rezultat prvog poluvremena.

Grgić kod gostiju u 75. minuti dobija direktan crveni karton. Tada je krenulo po zlu za Lugano.

Prvo je u 83. minuti Miroslav Stevanović pogodio za 1:1, da bi Bolla iz penala u 89. minuti riješio meč.

Nakon današnje pobjede Servette je drugi s 44 boda, sedam manje od vodećeg Young Boysa. Lugano je peti s 34 boda.

U 25. kolu će Servette u goste upravo kod Young Boysa, dok će Lugano ugostiti Zurich.

Što se Miroslava Stevanovića tiče, bio mu je ovo treći gol ove sezone. Ima i dvije asistencije.