Haos u Iranu: Mitrović se bunio pa dobio šamarčinu, sudija mahao crvenim kartonima

Nimalo lijepe scene

Esmer Oštraković

Nakon prvog poluvremena na utakmici između Nassaji Mazandarana i Al-Hilala u okviru 2. kola Azijske Lige prvaka, gosti vode sa 1:0.

Ipak, sve je palo u drugi plan zbog velike tuče koja se desila pred kraj prvog poluvremena, a u kojoj je jedan od glavnih aktera bio Aleksandar Mitrović.

Sve je počelo tako što su u skoku na ivici šesnaesterca bili kapiten domaće ekipe i Aleksandar Mitrović.

Ostao je napadač iz Srbije da leži na travi i tražio je prekršaj, ali sudija se nije oglasio.

Nakon toga krenuli su domaći kapiten i Mitrović u žestoku raspravu, a odmah su se uključili i svi ostali igrači na terenu.

Nastao je pravi haos, a onda je u jednom trenutku igrač domaćeg tima Houshmand ošamario Aleksandra Mitrovića.

Odmah je iskusni napadač pao na travu, a to je samo dodatno zakuhalo cijelu situaciju.

Ubrzo se u sve uključio i Neymar koji je branio svog saigrača, a najgrubilji kod gostiju bio je Al Faraj.

Epilog su direktni crveni kartoni upravi Al Faraju i Houshmandu.