Mladost slavi veliku pobjedu protiv Travnika

Duel Mladosti i Travnika završen je pobjedom domaćih (2:1) u 20. kolu BHT Premijer lige BiH.

Posljednjeplasirana Mladost uspjela je da ostvari jako važnu pobjedu protiv Travnika. Domaća ekipa je uložila sve napore da ostvari tri boda i na kraju uspjela u tome.

Veziri su pružili dobar otpor u Ugljeviku, ali u finišu su primili gol.

Vodeći gol za domaću ekipu postigao je Marković i to nakon velike greške gostujućeg defanzivca Kovača, koji je nespretno reagovao u svom šesnaestercu.

Travnik je u nastavku uspio da izjednači. Hasečić je u 75. minuti uradio veliki posao, vratio loptu za Dudića, a kapiten gostiju matirao Budakovića za 1:1.

Ipak, Lazić na asistenciju Komarčevića pet minuta prije kraja utakmice donosi veliku pobjedu Mladosti.