MNK Centar poražen od Real Rietija

UEFA Futsal Cup

Malonogometni klub Centar iz Sarajeva je večeras pretrpio i drugi poraz u UEFA Futsal Cupu.

Bolji od našeg predstavnika bio je favorizovani italijanski Real Rieti koji je slavio sa 7:3.

Real je poveo već u 3. minuti preko Vieire, da bi Saul minutu kasnije povisio na 2:0. U šestoj minuti je Jelić smanjio na 2:1, da bi potom Jusić poravnao na 2:2.

U drugom poluvremenu, Real je poveo sa 3:2 preko Pedrita da bi potom Sipović izjednačio na 3:3. Vrlo brzo je Real došao do novog vodstva preko Halimija, da bi nešto kasnije Pedrito pogodio za 5:3.

Saul je u 35. minuti pogodio za 6:3, da bi konačan rezultat utakmice postavio Luizinho dvije minute kasnije.

Na tabeli vodi Sporting sa maksimalnih šest bodova, dok je Real drugi sa četiri. Asse je na trećem mjestu s jednim bodom, dok je Centar posljednji bez bodova.