Monaco razbio Nantes u finišu utakmice

Fudbaleri Monaca pobjedom su startali u novoj sezoni Ligue 1. Kneževi su kao gosti u 1. kolu pobijedili Nantes sa 1:3.

Odličan meč viđen je sa obje strane. Nantes je u prvom poluvremenu bio i konkretniji, imao je nekoliko dobrih šansi, ali su mreže nakon prvih 45 minuta mirovale (0:0).

Svi pogoci u ovom meču pali su u posljednjih 20 minuta utakmice, a Monaco je na kraju poprilično napunio mrežu domaće ekipe.

Seriju golova je u 69. minuti otvorio Rony Lopes za 0:1, a Nantes su potom dovršili Stevan Jovetić (80.) i Radamel Falcao (83.) za konačnih i uvjerljivih 0:3.

Konačnih 1:3 postavio je Sala u drugoj minuti sudijske nadoknade.