Može i bez Kanea: Tottenham za tri minute potopio Huddersfield

Sjajan gol Lucasa

E. Čaušević

Fudbaleri Tottenhama trenutno igraju na svom terenu protiv Huddersfielda u okviru 34. kola engleskog Premiershipa.

Tottenham odlično igra na svom novom stadionu koji je i danas ispunjen do posljednjeg mjesta. Iako Pochettino nije mogao računati na svoje najbolje igrače Kanea i Allija na kraju to nije problem za ovaj tim.

Londonski klub je za svega tri minute vjerovatno riješio pitanje pobjednika u ovoj utakmici jer su uspjeli postići dva gola.

Domaći su poveli u 24. minuti kada je mrežu gostiju zatresao Wanyama, dok je tri minute kasnije Lucas Moura sjajno pogodio za 2:0 i veliko slavlje navijača Tottenhama.