Muhamed Bešić asistirao, Middlesbrough igra sve bolje

Boro slavio

Middlesbrough je u 34. kolu Championshipa bez većih problema savladao Queens Park Rangerse sa 2:0.

Do novog trijumfa Boro je stigao sa dva pogotka u prvom poluvremenu, a do prvog su stigli već nakon dvije minute igre. Zabio je Howson za 1:0.

U 32. minuti meča bilo je 2:0. Muhamed Bešić je proigrao Fletchera koji pogađa za sigurnih 2:0.

Iako je šansi bilo sa obje strane rezultat se do kraja nije mijenjao. Boro je ostvario novu pobjedu koja ih zadržava na petom mjestu, ali sada su četiri boda ispred Bristol Cityja.

Muhamed Bešić je pružio dobru partiju. Odigrao je sat vremena, a pored asistencije dobio je i žuti karton.