Muhamed Bešić u maniru napadača svjetske klase!

Bh. reprezentativac pogodio za Middlesbrough

Middlesbrough večeras gostuje kod Sheffield Wednesdayja u meču 13. kola Championshipa.

Prvo poluvrijeme nije donijelo pogotke, ali tek što je počelo drugo (49') naš Muhamed Bešić je doveo svoj Middlesbrough u vodstvo od 0:1.

Sjajno je prihvatio pas Howsona na ivici kaznenog prosotra, još bolje se oslobio čuvara i onda zakucao loptu u gol Sheffield Wednesdayja.

Tako je Bešić na oduševljenje gostujućih navijača postigao drugi gol u sezoni.

Šest minuta kasnije je na 0:2 povisio Assombalonga i jasno je da Middlsebrough korača ka novoj pobjedi.