Mulahusejnović s dva gola srušio Domžale, trenutno je prvi strijelac u Sloveniji

Junak Kopera

Koper je u sedmom kolu Prve lige Slovenije ugostio Domžale i slavio s 2:0.

Koper je danas upisao drugu pobjedu, a junak domaćih u ovom duelu bio je bh. napadač Nardin Mulahusejnović.

On je u 26. minuti postigao vodeći pogodak za Koper, a u 52. minuti postavio je konačnih 2:0. Iz igre je izašao u 70. minuti.

S druge strane u timu Domžala 90 minuta je igrao bivši bh. reprezentativac Senijad Ibričić, ali on i njegovi saigrači danas nisu bili posebno raspoloženi za igru.

Potražite više informacija na temu 1. liga Slovenije:

S pet pogodaka Mulahusejnović, bivši napadač Maribora, trenutno je prvi strijelac Prve lige Slovenije.