Musić za pobjedu Radničkog

Prva liga FBiH, 18. kolo

Fudbaleri Radničkog savladali su Goražde s 2:1 u susretu 18. kola Prve lige Federacije BiH.

Zasluženo je domaći tim stigao do tri boda u ovom meču. Do vodstva su stigli tek u finišu prvog dijela kada je iz penala Elmir Kuduzović pogodio za rezultat prvog dijela od 1:0.

Gosti su u 71. minuti uspjeli poravnati rezultat. Adnan Jahić je pogodio za 1:1, ali Radnički u uzbudljivom finišu ipak dolazi do tri boda.

Prvo je Musić u 80. minuti promašio penal, da bi grešku ispravio šest minuta kasnije kada je pogodio za konačan rezultat susreta od 2:1.