Mustafi propušta finale FA kupa i početak nove sezone

Zbog operacije koljena

Mustafi propušta finale FA kupa i početak nove sezone

Edmir Škorić

Arsenalov odbrambeni igrač Shkodran Mustafi propustit će početak sljedeće sezone zbog operacije koljena.

Njemački internacionakac (28) zadobio je povredu u završnici polufinala FA kupa protiv Manchester Cityja, kada su Topnici slavili s 2:0.

Očekuje se da će se Mustafi na teren vratiti u oktobru, što znači da propušta finale Fa Kupa protiv Chelseaja, a propustio je i prošlo finale protiv istog rivala 2017. godine.

Mustafi će propustiti i početak nove sezone, a vrlo moguće da će na Emiratesu napokon uložiti novac u pravog stopera.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Dvadesetosmogodišnji Nijemac je ove sezone upisao 27 nastupa i postigao je jedan gol u svim takmičenjima.

Zaprati Arsenal, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Arsenal Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi