Mustedanagić strijelac u porazu od Žiline

Nastavio sa dobrim igrama

Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine Zinedin Mustedanagić nastavio je sa dobrim igrama za Ružomberok.

U sklopu doigravanja za šampiona Slovačke, Ružomberok je večeras poražen u gostima od Žiline rezultatom 4:2, a jedan od strijelaca u ovom meču bio je upravo Mustedanagić.

Žilina se na ovom meču pokazala kao kvalitetniji tim i već nakon prvih sat vremena igre je imala prednost od 3:1. U 67. minuti nadu gostima vratio je Mustedanagić nakon što mu je prethodno asistirao Madlenak, međutim sve dileme oko pobjednika riješio je Bozenik golom u 80. minuti za, ispostavit će se, konačnih 4:2.

Za Mustedanagića je ovo inače bio šesti gol za Ružomberok, a na svom kontu ima isto toliko i asistencija.

Podsjetimo, za slovački tim nastupa kao posuđen igrač Sparte iz Praga.