Na Olimpicu viđen i eurogol

Birsa smanjio na 2:1

Sjajan meč igraju Roma i Chievo na Olimpicu, a gosti iz Verone uspjeli su da smanje na 2:1.

Roma je na poluvrijeme meča 4. kola Serije A otišla s 2:0, ali Chievo je brzo smanjio.

Pogotke u prvom dijelu za Rimljane postigli su El Shaarawy i Cristante na asistenciju Džeke, a onda u 52. minuti majstorija Birse.

Imao je Chievo veliki broj šuteva, nekoliko sjajnih prilika i po svemu viđenom je zaslužio taj pogodak.

Ima još da se igra, nema sumnje da nas čeka još dosta uzbuđenja.

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: