Napoli poražen u prvoj pripremnoj utakmici od Beneventa, odbrana pravila katastrofalne greške

Bolje sad, nego kada krene prvenstvo

S. Pašalić
Teme:

Napoli je krenuo sa pripremama za narednu sezonu.

Tim Carla Ancelottija je danas imao i prvu provjeru, ali bez uspjeha s obzirom da je pretrpio poraz od Beneventa sa 2:1.

Napolitanci su uspjeli prvi stići do vodstva nakon što je Jose Callejon u 20. minuti pogodio za 1:0.

Ipak, Benevento je u 34. minuti stigao do izjednačenja nakon što je Nikola Maksimović nepravio veliku grešku u odbrani, a Coda je pogodio za 1:1.

Benevento je u samom finišu utakmice uspio stići do pobjede nakon što je u 89. minuti Slovenac Dejan Vokić postigao gol za 2:1, a odbrana Napolija se ni u ovoj situaciji nije baš iskazala.