Gonzalo Higuain ponovo je junak Napolija. Večeras je fantastični argentinski napadač postigao jedini gol u pobjedi tima iz Napulja kod Chieva u Veroni s 1:0.
Sasvim zasluženo je Napoli stigao do tri boda u ovom meču. Bili su bolji tim, stvorili su nekoliko fantastičnih prilika, ali se na pogodak čekalo gotovo sat vremena.
Igrala se 59. minuta. Ghoulam je uposlio Gonzala Higuaina, a Argentinac je pogodio za ispostaviće se tri boda u ovom meču.
Napoli je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto, dva boda iza vodeće Rome.
Seria A, 9. kolo:
Chievo - Napoli 0:1 (Higuin 59')
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.