Nastavio sa dobrim partijama: Hajrović pogodio u pobjedi Winterthura

Sigurna pobjeda domaće ekipe

S. Mlaćo

Nekadašnji mladi reprezentativac naše zemlje Sead Hajrović nastavio je sa dobrim igrama u svom Winterthuru.

Naime, njegov tim danas ja slavio protiv Wila 2:0, a Hajrović je postigao prvi pogodak.

Gosti su se držali do 26. minute kada je Hajrović matirao golmana gostiju Kostadinovića, a posao je završio Luka Slišković u 83. minuti.

Hajrović je na terenu proveo svih 90 minuta. Ove sezone u ligi je upisao 27 nastupa uz dva pogotka i jednu asistenciju, te se može s pravom reći da igra sjajnu sezonu.

Winterhur se trenutno nalazi na četvrtom mjestu 2. lige Švicarske sa 47 osvojenih bodova.