McGregor bi mu pozavidio: Navijač u pet sekundi nokautirao četiri čovjeka

Nakon utakmice između Tottenhama i Sheffielda

Esmer Oštraković

Utakmica između Tottenhama i Sheffielda donijela je mnogo uzbuđenja i fenomenalan preokret domaće ekipe.

Sheffield je imao prednost od sredine drugog poluvremena, ali su sve uspjeli prokockati u završnici utakmice.

Tačnije, primili su dva gola u samo dvije minute i to duboko u sudijskoj nadoknadi, te su tako poraženi sa 2:1.

Vatreno je bilo i nakon utakmice među navijačima ova dva kluba, a snimljenja je i tuča.

Naime, nakon kraće rasprave jedan od navijača je u samo pet sekundi nokautirao čak četiri protivnička navijača.

Zaista nevjerovatno je da mu se niko nije mogao suprotstaviti, a jedan od njegovih prijatelja je sve snimio i objavio.

Osim tuče i preokreta zanimljiv je bio i crveni karton koji je dobio gostujući igrač McBurnie.

On je crveni karton dobio zbog prigovora, ali se odmah nakon utakmice odlučio oglasiti na Twitteru.

"Nije dopušteno razgovarati sa sudijama ovih dana, ali nekim timovima i igračima dozvoljeno je da trče prema njima i da ih okružuju više puta u toku utakmice bez ikakvog problema", napisao je McBurnie.

Jasno je da igrača Sheffielda nakon ovakvog komentara očekuje kazna, samo je pitanje kakva će ona biti.