Navijači Anderlechta počeli divljati, a nisu znali da je majstorija Halilovića poništena
Navijači gostujućeg tima počeli su divljati još u 6. minuti kada je golčinu postigao Alen Halilović, ali je gol poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Belgijsko prvenstvo

E. Oštraković

U toku je utakmica playoffa Belgijske lige u kojoj igraju Standard Liege i Anderlechta, a domaća ekipa vodi 1:0.

Gol za vodstvo Standarda postigao je Marin, a utakmica je prekinuta u 27. minuti zbog divljanja navijača.

Nakon toga utakmica je nastavljena, domaći su došli u vodstvo, a nedugo zatim utakmica je ponovo prekinuta zbog nove bakljade gostujućih navijača.