Zanimljivo je iz kola u kolo u Prvoj ligi Tuzlanskog kantona.
Sezona se bliži kraju, pa su susreti sve neizvjesniji, a četiri pogotka vidjela je publika jučer u duelu Proletera i Mladosti iz Velike Brijesnice.
Domaći su imali vodstvo 2:0, gosti ipak dolaze do dva pogotka u završnici i boda.
Uzbudljivo je bilo i na "tribinama" gdje su malobrojni navijači napravili sjajnu atmosferu. Utakmica je pala u drugi plan.
Zabava na poseban način nije izostala...
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.