Raspored

Kantonalna liga TK

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.08.20. 17:30 FK Mladost 78 Donje Vukovije 1
NK Vražići 92 1
26.08.20. 12:46 FK Mladost Kikači 7
NK Mramor Babice 2
26.08.20. 17:30 FK Sloga Tojšići 1
NK Rijeka Šerići 0
26.08.20. 17:30 NK Jedinstvo Lukavica 2
NK Mladost Gornje Živinice 3
26.08.20. 17:30 NK Čelić 0
NK Ingram 5
26.08.20. 17:30 NK Doboj Istok Klokotnica 3
Mladost Brijesnica Velika 2
26.08.20. 17:30 NK Trešnjevka 2
FK Polet Palanka 1
26.08.20. 17:30 FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 3
NK Omladinac Mionica 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.08.20. 17:00 NK Mramor Babice 2
NK Jedinstvo Lukavica 0
30.08.20. 17:00 NK Vražići 92 4
NK Trešnjevka 3
30.08.20. 17:00 NK Mladost Gornje Živinice 6
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 3
30.08.20. 17:00 FK Polet Palanka 5
NK Čelić 1
30.08.20. 17:00 NK Omladinac Mionica 3
FK Mladost 78 Donje Vukovije 0
16.09.20. 16:30 NK Rijeka Šerići 2
FK Mladost Kikači 1
30.08.20. 17:00 NK Doboj Istok Klokotnica 3
FK Sloga Tojšići 2
30.08.20. 17:00 Mladost Brijesnica Velika 5
NK Ingram 3

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.20. 16:30 FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 4
NK Mramor Babice 1
06.09.20. 16:30 NK Ingram 0
FK Polet Palanka 2
06.09.20. 16:30 FK Mladost 78 Donje Vukovije 6
NK Mladost Gornje Živinice 5
05.09.20. 16:30 FK Sloga Tojšići 4
Mladost Brijesnica Velika 1
06.09.20. 16:30 NK Čelić 0
NK Vražići 92 3
06.09.20. 16:30 NK Jedinstvo Lukavica 0
NK Rijeka Šerići 0
06.09.20. 16:30 FK Mladost Kikači 3
NK Doboj Istok Klokotnica 0
06.09.20. 16:30 NK Trešnjevka 4
NK Omladinac Mionica 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.09.20. 16:00 NK Mramor Babice 2
FK Mladost 78 Donje Vukovije 0
12.09.20. 16:00 FK Sloga Tojšići 1
FK Mladost Kikači 2
13.09.20. 16:00 NK Rijeka Šerići 3
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 2
13.09.20. 16:00 NK Omladinac Mionica 2
NK Čelić 1
13.09.20. 16:00 Mladost Brijesnica Velika 2
FK Polet Palanka 1
13.09.20. 16:00 NK Doboj Istok Klokotnica 0
NK Jedinstvo Lukavica 2
13.09.20. 16:00 NK Vražići 92 2
NK Ingram 0
13.09.20. 16:00 NK Mladost Gornje Živinice 4
NK Trešnjevka 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
20.09.20. 15:30 NK Trešnjevka 3
NK Mramor Babice 1
20.09.20. 15:30 FK Polet Palanka 1
NK Vražići 92 1
20.09.20. 15:30 NK Čelić 1
NK Mladost Gornje Živinice 3
20.09.20. 15:30 FK Mladost 78 Donje Vukovije 2
NK Rijeka Šerići 0
20.09.20. 15:30 NK Jedinstvo Lukavica 1
FK Sloga Tojšići 2
20.09.20. 15:30 FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 2
NK Doboj Istok Klokotnica 1
20.09.20. 15:30 NK Ingram 3
NK Omladinac Mionica 2
20.09.20. 15:30 FK Mladost Kikači 4
Mladost Brijesnica Velika 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
27.09.20. 15:30 NK Doboj Istok Klokotnica 1
FK Mladost 78 Donje Vukovije 0
27.09.20. 15:30 NK Mladost Gornje Živinice 0
NK Ingram 0
26.09.20. 15:30 NK Mramor Babice 2
NK Čelić 0
27.09.20. 15:30 Mladost Brijesnica Velika 3
NK Vražići 92 2
27.09.20. 15:30 NK Omladinac Mionica 3
FK Polet Palanka 1
27.09.20. 15:30 NK Rijeka Šerići 2
NK Trešnjevka 1
27.09.20. 15:30 FK Mladost Kikači 3
NK Jedinstvo Lukavica 0
26.09.20. 15:30 FK Sloga Tojšići 5
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 1

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.10.20. 15:30 NK Ingram 5
NK Mramor Babice 2
04.10.20. 15:30 FK Polet Palanka 3
NK Mladost Gornje Živinice 0
04.10.20. 15:30 NK Vražići 92 1
NK Omladinac Mionica 0
04.10.20. 15:30 NK Jedinstvo Lukavica 3
Mladost Brijesnica Velika 2
04.10.20. 15:30 NK Čelić 3
NK Rijeka Šerići 3
04.10.20. 15:30 FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 1
FK Mladost Kikači 0
04.10.20. 15:30 FK Mladost 78 Donje Vukovije 1
FK Sloga Tojšići 0
04.10.20. 15:30 NK Trešnjevka 3
NK Doboj Istok Klokotnica 0

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.10.20. 15:30 NK Mramor Babice 3
FK Polet Palanka 0
07.10.20. 15:30 NK Rijeka Šerići 2
NK Ingram 0
07.10.20. 15:30 NK Mladost Gornje Živinice 5
NK Vražići 92 1
07.10.20. 15:30 FK Sloga Tojšići 3
NK Trešnjevka 2
07.10.20. 15:30 NK Doboj Istok Klokotnica 8
NK Čelić 2
07.10.20. 15:30 FK Mladost Kikači 6
FK Mladost 78 Donje Vukovije 1
07.10.20. 15:30 NK Jedinstvo Lukavica 2
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 1
07.10.20. 15:30 Mladost Brijesnica Velika 1
NK Omladinac Mionica 1

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.20. 15:30 NK Vražići 92 5
NK Mramor Babice 1
11.10.20. 15:30 NK Čelić 2
FK Sloga Tojšići 5
11.10.20. 15:30 NK Omladinac Mionica 4
NK Mladost Gornje Živinice 3
11.10.20. 15:30 NK Ingram 3
NK Doboj Istok Klokotnica 1
11.10.20. 15:30 FK Mladost 78 Donje Vukovije 1
NK Jedinstvo Lukavica 0
11.10.20. 15:30 FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 5
Mladost Brijesnica Velika 3
11.10.20. 15:30 FK Polet Palanka 3
NK Rijeka Šerići 0
11.10.20. 15:30 NK Trešnjevka 2
FK Mladost Kikači 1

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.10.20. 14:30 NK Mramor Babice 4
NK Omladinac Mionica 1
18.10.20. 14:30 Mladost Brijesnica Velika 0
NK Mladost Gornje Živinice 3
18.10.20. 14:30 NK Doboj Istok Klokotnica 2
FK Polet Palanka 1
17.10.20. 14:30 FK Sloga Tojšići 8
NK Ingram 2
18.10.20. 14:30 FK Mladost Kikači 5
NK Čelić 0
18.10.20. 14:30 NK Jedinstvo Lukavica 3
NK Trešnjevka 2
18.10.20. 14:30 FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 4
FK Mladost 78 Donje Vukovije 2
18.10.20. 14:30 NK Rijeka Šerići 2
NK Vražići 92 0

11. kolo

Datum Sat Timovi Rez
25.10.20. 14:30 FK Polet Palanka 3
FK Sloga Tojšići 4
25.10.20. 14:30 FK Mladost 78 Donje Vukovije 5
Mladost Brijesnica Velika 2
25.10.20. 14:30 NK Trešnjevka 2
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 0
25.10.20. 14:30 NK Vražići 92 4
NK Doboj Istok Klokotnica 1
25.10.20. 14:30 NK Ingram 1
FK Mladost Kikači 3
25.10.20. 14:30 NK Omladinac Mionica 3
NK Rijeka Šerići 2
25.10.20. 14:30 NK Čelić 2
NK Jedinstvo Lukavica 4
25.10.20. 14:30 NK Mladost Gornje Živinice 4
NK Mramor Babice 0

12. kolo

Datum Sat Timovi Rez
01.11.20. 13:30 Mladost Brijesnica Velika 5
NK Mramor Babice 1
01.11.20. 13:30 FK Mladost Kikači 4
FK Polet Palanka 2
01.11.20. 13:30 NK Rijeka Šerići 2
NK Mladost Gornje Živinice 0
31.10.20. 13:30 FK Sloga Tojšići 2
NK Vražići 92 0
01.11.20. 13:30 NK Jedinstvo Lukavica 5
NK Ingram 2
01.11.20. 13:30 FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 10
NK Čelić 2
01.11.20. 13:30 NK Doboj Istok Klokotnica 1
NK Omladinac Mionica 0
01.11.20. 13:30 FK Mladost 78 Donje Vukovije 3
NK Trešnjevka 1

13. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.11.20. 13:30 FK Polet Palanka 3
NK Jedinstvo Lukavica 1
08.11.20. 13:30 NK Trešnjevka 4
Mladost Brijesnica Velika 0
08.11.20. 13:30 NK Omladinac Mionica 2
FK Sloga Tojšići 0
07.11.20. 13:30 NK Mramor Babice 2
NK Rijeka Šerići 1
08.11.20. 13:30 NK Mladost Gornje Živinice 5
NK Doboj Istok Klokotnica 4
08.11.20. 13:30 NK Ingram 3
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 1
08.11.20. 13:30 NK Čelić 1
FK Mladost 78 Donje Vukovije 2
08.11.20. 13:30 NK Vražići 92 1
FK Mladost Kikači 0

14. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.20. 13:30 NK Doboj Istok Klokotnica 3
NK Mramor Babice 0
14.11.20. 13:30 FK Sloga Tojšići 2
NK Mladost Gornje Živinice 1
14.11.20. 13:30 NK Jedinstvo Lukavica 1
NK Vražići 92 1
TBD TBD NK Trešnjevka 3
NK Čelić 0
14.11.20. 13:30 FK Mladost Kikači 5
NK Omladinac Mionica 4
14.11.20. 13:30 FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 4
FK Polet Palanka 1
14.11.20. 13:30 FK Mladost 78 Donje Vukovije 3
NK Ingram 0
14.11.20. 13:30 Mladost Brijesnica Velika 4
NK Rijeka Šerići 0

15. kolo

Datum Sat Timovi Rez
21.11.20. 13:30 NK Mramor Babice 3
FK Sloga Tojšići 2
22.11.20. 13:30 NK Čelić 2
Mladost Brijesnica Velika 2
22.11.20. 13:30 NK Vražići 92 2
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 0
22.11.20. 13:30 NK Ingram 5
NK Trešnjevka 4
22.11.20. 13:30 NK Rijeka Šerići 4
NK Doboj Istok Klokotnica 0
22.11.20. 13:30 NK Mladost Gornje Živinice 2
FK Mladost Kikači 3
22.11.20. 13:30 FK Polet Palanka 2
FK Mladost 78 Donje Vukovije 2
22.11.20. 13:30 NK Omladinac Mionica 3
NK Jedinstvo Lukavica 1

16. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.03.21. 15:00 NK Mramor Babice 1
FK Mladost Kikači 3
07.03.21. 15:00 NK Rijeka Šerići 1
FK Sloga Tojšići 2
07.03.21. 15:00 NK Mladost Gornje Živinice 6
NK Jedinstvo Lukavica 1
07.03.21. 15:00 NK Ingram 3
NK Čelić 0
07.03.21. 15:00 Mladost Brijesnica Velika 1
NK Doboj Istok Klokotnica 0
07.03.21. 15:00 FK Polet Palanka 2
NK Trešnjevka 0
07.03.21. 15:00 NK Omladinac Mionica 2
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 0
07.03.21. 15:00 NK Vražići 92 2
FK Mladost 78 Donje Vukovije 1

17. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.03.21. 15:00 NK Jedinstvo Lukavica 4
NK Mramor Babice 1
14.03.21. 15:00 NK Trešnjevka 1
NK Vražići 92 0
14.03.21. 15:00 FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 2
NK Mladost Gornje Živinice 1
14.03.21. 15:00 NK Čelić 2
FK Polet Palanka 0
14.03.21. 15:00 FK Mladost 78 Donje Vukovije 1
NK Omladinac Mionica 0
14.03.21. 15:00 FK Mladost Kikači 11
NK Rijeka Šerići 0
13.03.21. 15:00 FK Sloga Tojšići 1
NK Doboj Istok Klokotnica 0
14.03.21. 15:00 NK Ingram 0
Mladost Brijesnica Velika 0

18. kolo

Datum Sat Timovi Rez
20.03.21. 15:00 NK Mramor Babice 3
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 1
21.03.21. 15:00 FK Polet Palanka 1
NK Ingram 0
21.03.21. 15:00 NK Mladost Gornje Živinice 4
FK Mladost 78 Donje Vukovije 1
21.03.21. 15:00 Mladost Brijesnica Velika 3
FK Sloga Tojšići 0
21.03.21. 15:00 NK Vražići 92 1
NK Čelić 0
21.03.21. 15:00 NK Omladinac Mionica 2
NK Trešnjevka 0
21.03.21. 15:00 NK Doboj Istok Klokotnica 2
FK Mladost Kikači 1
21.03.21. 15:00 NK Rijeka Šerići 1
NK Jedinstvo Lukavica 2

19. kolo

Datum Sat Timovi Rez
28.03.21. 15:30 FK Mladost 78 Donje Vukovije 5
NK Mramor Babice 1
28.03.21. 15:30 FK Mladost Kikači 2
FK Sloga Tojšići 1
28.03.21. 15:30 FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 5
NK Rijeka Šerići 3
28.03.21. 15:30 NK Čelić 2
NK Omladinac Mionica 6
28.03.21. 15:30 FK Polet Palanka 3
Mladost Brijesnica Velika 1
28.03.21. 15:30 NK Jedinstvo Lukavica 0
NK Doboj Istok Klokotnica 0
28.03.21. 15:30 NK Ingram 4
NK Vražići 92 0
28.03.21. 15:30 NK Trešnjevka 1
NK Mladost Gornje Živinice 0

20. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.04.21. 16:00 NK Mramor Babice 1
NK Trešnjevka 0
04.04.21. 16:00 NK Vražići 92 1
FK Polet Palanka 1
04.04.21. 16:00 NK Mladost Gornje Živinice 3
NK Čelić 0
04.04.21. 16:00 Mladost Brijesnica Velika 2
FK Mladost Kikači 1
04.04.21. 16:00 NK Omladinac Mionica 4
NK Ingram 0
04.04.21. 16:00 NK Doboj Istok Klokotnica 1
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 0
03.04.21. 16:00 FK Sloga Tojšići 2
NK Jedinstvo Lukavica 0
04.04.21. 16:00 NK Rijeka Šerići 2
FK Mladost 78 Donje Vukovije 0

21. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.04.21. 16:30 NK Čelić 4
NK Mramor Babice 0
11.04.21. 16:30 FK Jedinstvo 1952 Vučkovci 3
FK Sloga Tojšići 1
11.04.21. 16:30 FK Mladost 78 Donje Vukovije 2
NK Doboj Istok Klokotnica 0
11.04.21. 16:30 NK Ingram 4
NK Mladost Gornje Živinice 1
11.04.21. 16:30 NK Vražići 92 1
Mladost Brijesnica Velika 0
11.04.21. 16:30 FK Polet Palanka 1
NK Omladinac Mionica 0
11.04.21. 16:30 NK Trešnjevka
NK Rijeka Šerići
11.04.21. 16:30 NK Jedinstvo Lukavica 0
FK Mladost Kikači 1

22. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Mramor Babice
NK Ingram
TBD TBD NK Doboj Istok Klokotnica
NK Trešnjevka
TBD TBD NK Mladost Gornje Živinice
FK Polet Palanka
TBD TBD NK Omladinac Mionica
NK Vražići 92
TBD TBD Mladost Brijesnica Velika
NK Jedinstvo Lukavica
TBD TBD NK Rijeka Šerići
NK Čelić
TBD TBD FK Mladost Kikači
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci
TBD TBD FK Sloga Tojšići
FK Mladost 78 Donje Vukovije

23. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Polet Palanka
NK Mramor Babice
TBD TBD NK Ingram
NK Rijeka Šerići
TBD TBD NK Vražići 92
NK Mladost Gornje Živinice
TBD TBD NK Trešnjevka
FK Sloga Tojšići
TBD TBD NK Čelić
NK Doboj Istok Klokotnica
TBD TBD FK Mladost 78 Donje Vukovije
FK Mladost Kikači
TBD TBD FK Jedinstvo 1952 Vučkovci
NK Jedinstvo Lukavica
TBD TBD NK Omladinac Mionica
Mladost Brijesnica Velika

24. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Mramor Babice
NK Vražići 92
TBD TBD NK Mladost Gornje Živinice
NK Omladinac Mionica
TBD TBD NK Doboj Istok Klokotnica
NK Ingram
TBD TBD NK Jedinstvo Lukavica
FK Mladost 78 Donje Vukovije
TBD TBD FK Sloga Tojšići
NK Čelić
TBD TBD NK Rijeka Šerići
FK Polet Palanka
TBD TBD FK Mladost Kikači
NK Trešnjevka
TBD TBD Mladost Brijesnica Velika
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci

25. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Omladinac Mionica
NK Mramor Babice
TBD TBD NK Vražići 92
NK Rijeka Šerići
TBD TBD FK Mladost 78 Donje Vukovije
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci
TBD TBD NK Trešnjevka
NK Jedinstvo Lukavica
TBD TBD NK Čelić
FK Mladost Kikači
TBD TBD NK Mladost Gornje Živinice
Mladost Brijesnica Velika
TBD TBD NK Ingram
FK Sloga Tojšići
TBD TBD FK Polet Palanka
NK Doboj Istok Klokotnica

26. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Mramor Babice
NK Mladost Gornje Živinice
TBD TBD FK Sloga Tojšići
FK Polet Palanka
TBD TBD NK Jedinstvo Lukavica
NK Čelić
TBD TBD NK Rijeka Šerići
NK Omladinac Mionica
TBD TBD FK Mladost Kikači
NK Ingram
TBD TBD NK Doboj Istok Klokotnica
NK Vražići 92
TBD TBD FK Jedinstvo 1952 Vučkovci
NK Trešnjevka
TBD TBD Mladost Brijesnica Velika
FK Mladost 78 Donje Vukovije

27. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Mramor Babice
Mladost Brijesnica Velika
TBD TBD NK Trešnjevka
FK Mladost 78 Donje Vukovije
TBD TBD NK Omladinac Mionica
NK Doboj Istok Klokotnica
TBD TBD FK Polet Palanka
FK Mladost Kikači
TBD TBD NK Čelić
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci
TBD TBD NK Ingram
NK Jedinstvo Lukavica
TBD TBD NK Vražići 92
FK Sloga Tojšići
TBD TBD NK Mladost Gornje Živinice
NK Rijeka Šerići

28. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Rijeka Šerići
NK Mramor Babice
TBD TBD FK Mladost Kikači
NK Vražići 92
TBD TBD FK Sloga Tojšići
NK Omladinac Mionica
TBD TBD FK Mladost 78 Donje Vukovije
NK Čelić
TBD TBD FK Jedinstvo 1952 Vučkovci
NK Ingram
TBD TBD NK Doboj Istok Klokotnica
NK Mladost Gornje Živinice
TBD TBD NK Jedinstvo Lukavica
FK Polet Palanka
TBD TBD Mladost Brijesnica Velika
NK Trešnjevka

29. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Mramor Babice
NK Doboj Istok Klokotnica
TBD TBD NK Omladinac Mionica
FK Mladost Kikači
TBD TBD FK Polet Palanka
FK Jedinstvo 1952 Vučkovci
TBD TBD NK Ingram
FK Mladost 78 Donje Vukovije
TBD TBD NK Mladost Gornje Živinice
FK Sloga Tojšići
TBD TBD NK Čelić
NK Trešnjevka
TBD TBD NK Rijeka Šerići
Mladost Brijesnica Velika
TBD TBD NK Vražići 92
NK Jedinstvo Lukavica

30. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Doboj Istok Klokotnica
NK Rijeka Šerići
TBD TBD NK Trešnjevka
NK Ingram
TBD TBD FK Jedinstvo 1952 Vučkovci
NK Vražići 92
TBD TBD Mladost Brijesnica Velika
NK Čelić
TBD TBD FK Mladost Kikači
NK Mladost Gornje Živinice
TBD TBD FK Mladost 78 Donje Vukovije
FK Polet Palanka
TBD TBD NK Jedinstvo Lukavica
NK Omladinac Mionica
TBD TBD FK Sloga Tojšići
NK Mramor Babice