Navijači Watforda "uživo gledali Messija"

Deulofeu u stilu bivšeg saigrača

Watford je danas sa 3:2 savladao Cardiff u susretu 17. kola engleske Premier lige.

Španski nogometaš je postigao gol u pobjedi Watforda nad Cardiffom i u trenutku je izgledalo kao da se sam Messi pojavio na terenu

Domaći tim je vodio 3:0, na kraju strepio, pošto su gosti u 80. i 82. minuti postigli golove i vratili se skroz u meč.

Ipak, ostalo je 3:2 i Watford je stigao do bitnih bodova, a strijelci su bili Deulofeu, Holebas i Quina.

Posebno se istakao gol Deulofeua. Španac je zaio u 16. minuti i to u stilu Lionela Messija, s kojim je imao priliku da igra u Barceloni i od kojeg je očito nešto i naučio.