Navijačima Reala se sledila krv u žilama: Juve vodi sa 2:0 na Bernabeu!

Ponovo Mario Mandžukić

Endin Čaušević

Fudbaleri Juventusa igraju trenutno u gostima protiv Real Madrida revanš  utakmicu četvrtfinala Lige prvaka.

Real je prvi meč u Torinu dobio sa 3:0 i mnogi su pomislili da je tu sve riješeno.

Ipak, u Juventusu i dalje vjeruju u čudo jer u finišu prvog poluvremena vode sa 2:0!

Juve je poveo već u drugoj minuti golom Marija Mandžukića, a isti igrač bio je u centru pažnje u 37. minuti.

Lichtsteiner je sjajno centrirao, a hrvatski napadač je ponovo bio najviši u petercu Reala, te je pogodio za 0:2.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: