Hadžiću baš leži Slovenija: Drugo kolo u nizu je junak svog tima

Ovaj put donio bod

E. Ganibegović

Bh. napadač Nedim Hadžić dobro je otvorio sezonu u Sloveniji.

U prve dvije utakmice nije postigao gol, ali se u naredna dva kola upisivao u strijelce.

Nakon što je u trećem kolu Radomlju donio 0:1 pobjedu na gostovanju kod Gorice, danas je postigao jedini gol protiv Mure u remiju 1:1.

Igrala se 20. minuta kada je Čuić proigrao Hadžića koji pogađa za vodstvo domaće ekipe od 1:0.

Bod Muri donosi hrvatski napadač Mihael Klepac pogotkom u 71. minuti susreta.

Za Muru je svih 90 minuta oidgroa Beganović, a što se tiče Radomlja, to je "bh. ekipa".

Trener je sjajni Nermin Bašić, a danas su po 90 minuta u toj ekipi dobili Hadžić i Vrhovac, Stipo Marković izašao je u 80. minuti kada je ušao 19-godišnji Madžid Sošić.

Ismir Nadarević, 18-godišnji bh. napadač, jedini je od bh. igrača koji danas nije dobio priliku u domaćoj ekipi.

Radomlje je trenutno drugo na tabeli s osam bodova, bodom manje i utakmicom više od Olimpije, dok je Mura peta s pet bodova.

U narednom kolu Bašićev tim gostuje kod Kopera, dok će Mura dočekati Tabor Sezanu.