Nevjerovatan rezultat sa meča Druge lige Sjever

Gosti doživjeli novu blamažu

S. Mlaćo

U susretu 4. kola Druge lige Sjever vidjeli smo nesvakidašnji rezultat. Naime, Odžak 102 sa 13:0 je savladao NK Čelić.

Domaći su dominirali od prve do zadnje minute i više nego zasluženo slavili. Prvi pogodak postigli su već u prvoj minuti, a do kraja prvog dijela šest puta zatresli mrežu Asmira Efendića.

Strijlci su prvom dijeli bili su po tri puta Nemanja Kojić, dva puta Siniša Žerić, te jednom Josip Studenović.

U nastavku još tri pogotka Nemanje Kojića, te hat-trick njegovog prezimenjaka Milana, te jedan pogodak Adisa Kukuljevića.

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Sjever:

Zanimljivo da Čelić nakon četiri kola nema bodova, a gol razlika ovog kluba govori sve. 0:36.