Nevjerovatne scene na Nou Campu, Costa i Ter Stegen u glavnim ulogama!

Barcelona - Atletico 1:1

U ovim trenucima igra se derbi između Barcelone i Atletica i nakon nepunih 20 minuta puno uzbuđenja.

Barcelona je povela autogolom Diega Coste u 11. minuti, a u 17. minuti je dosuđen penal za goste nakon što je Arturo Vidal srušio Carrasca.

Ter Stegen je odbranio penal nesretnom Costi, ali je sudija uočio da je Nijemac izašao s gol-linije, pa je penal ponovljen. Ovaj put je umjesto Coste pucao Saul i bio je siguran za 1:1.

Komentari (12)

Ako ćemo po pravilima onda je penal opet trebao biti ponovljen jer je igrač Atletica ušao u 16 prije izvođenja penala, ali ovaj put su zabili gol pa nije bilo potrebe da se ponavlja. Ovo je odvratno. I budala zna da real mora biti prvak. Kod sva 3 penala su igrači ulazili u 16 prije izvođenja penala i nikome ništa. Znači, poblem je kada ter Stegen izađe 2 cm ispred linije, a nije problem kada 5 igrača uđe u 16 prije izvođenja penala. Barca igra jadno ali je cirkus šta sudije rade

cccccc

Igra se dok Real ne bude sampion.

EdwinPol

@EdwinPol ...ma ne sikirajte se,evo izmislio je sudija penal za Penalonu kao i obicno.

BobPaisley

Ove sezone Barceloni svirano 5 penala, a protiv njih je svirano 6. Svi znamo ko je poznat po penalima u zadnjih 50 godina ;) Jedan je Penal Madrid

cccccc

Za Pikea je malo reci los igrac,ne sjecam se kad je zadnju i solidnu tekmu imao.

nakamura

Tu se slažem. Najslabija karika Barcelone, zajedno sa Vidalom.

MirzaBarucic

Hahahaha a namještaja više nego u BH ligi koja komedija od La Lige

Maestro

Sta je tacno neregularno?

nedoni46

Nisu godinama navikli na pravila pa se sad šokirali, treba im vode I šećera preko mašica

Hudnik

Prijatelju meni ne treba ko ih **** mene ne zanimaju svejedno mi VAReal ili Uefalona njima se steli uvijek al ove sezone je evidentno da će VAReal osvojiti više su častili sudije hahahaha