S tri gola u samoj završnici Manchester United slomio otpor Newcastlea, briljirao Rashford

Premier liga

U posljednjem susretu subotnjeg programa petog kola engleskog Premiershipa Manchster United je savladao Newcastle s 4:1 na St. James Parku.

Newcastle je dobro otvorio meč, pa je poveo već u drugoj minuti nesretnim autogolom Lukea Shawa, ali Manchester se brzo vraća.

Prvo je poništen gol Brunu Fernandesu u 20. minuti zbog nedozvoljene pozicije Juana Mate, a onda je tri minute kasnije upravo Mata izveo korner, a Harry Maguire glavom zabio za 1:1.

U 58. minuti penal za United, no Fernandesov udarac brani večeras raspoloženi Darlow. I kada se činilo da bi United ponovo mogao razočarati, uslijedio je sjajan završetak meča.

Prvo Marcus Rashford maestralno proigrava Fernandesa u 86. minuti za preokret Crvenih vragova, zatim u 90. minuti opet sjajna lopta Rashforda, ovaj put za Wan-Bissaku koji zabija gol, da bi u posljednjim sekundama sam Rashford nakon duge lopte Fernandesa postavio konačnih 4:1.

Manchestreru je ovo druga pobjeda i sa šest bodova je tek na 14. mjestu, ali sigurno tri boda koja će dati vjetar u leđa ekipi Ole Gunnara Solskjaera.

Komentari (14)

Glupi ste,vi ste nakgori portal,još je Bruno izjavio da nije bilo svađe

Abdulah65

Koliko Ole gusi malog VDB i Pogbu... Cim su usli junajted je kreno igrat

MUFCDOGROBA

Sta je ovih gnjida sto mrze Manchester United ali zato se i vidi da su gnide pravi navijaci a to su navijaci Msnchestera ne vredzaju druge navijace ili druge klubove vec bodre i navijaju za klub ali ne damo da gnide vredzaju klub za kojeg navijamo a to je Manchester United

Eno30

Kako da ne, ubiše se vrijeđati Liverpool na svakom ćošku

Err

...4. penal u 4 utakmice vec za Manchester...aferim sudije sa Old Trafforda...idemo srusiti onaj rekord od 14 penala iz prosle sezone do Nove godine.

MangasColoradas

@MangasColoradas ono nije bio penal jeli? 4 komada Bruno jen promašio penal zbog tebe ali zato je dao onaj drugi za tebe hehehe biće ovo je bolje kad Cavani dodje ako Bog da

Ade1987

@MangasColoradas i nije 4 penala u 4 utakmice nego 3 penala i ove godine će biti ako Bog da 55

Ade1987

U sred picke ti ja mamu ****m,sta znaci ako im likovi noge lome nema penala pu picka ti materina

ArmiNN

@Ade1987 ...hoce,jer bit ce jos vise penala,on svakako vise ne moze trcati,stajat ce u sesnaestercu i padati...moglo bi i preko 38 penala biti svirano za United ove sezone...smijesno sudjenje u EPL,gore nego devedesetih,ovaj VAR se zloupotrebljava na ocigled miliona ljudi...i mi se jos nesto zalimo na onog Gigovica i nase sudije opcenito...ljudi su profesionalci za ove,treba im ordene podijeliti,jos nemamo ni VAR...nakon danasnjih utakmica EPL mnogo vise cijenim nase sudije,Gigovic neopravdano suspendovan ako uporedim sa ovim kriminalcima engleskim.

@MangasColoradas sad kad vam ne bude Van Dijka pokazat ćeš se pravo lice Loserpoola

Ade1987

@Ade1987 ...igrat ce Fabinho umjesto njega,dok i njemu neko ne slomi nogu i ne dobije ni zuti karton za to kao i Pickford danas...jbg,Liverpool ne placa sudijsku zastitu kao neki...nekima smeta dominacija Liverpoola,nije liga interesantna kad Liverpool osvoji titilu 20 kola prije kraja prvenstva,tako da ce ih unistiti sudjenjem i namjernim povrjedjivanjem igraca...danas dva starta bila sa ciljem loma noge igracima,prvo van Dijk,a onda i Thiago...ne bi ni za ono nad Thiagom dao crveni da nije bila vec 89. minuta...

Nisam pročitao cijeli tvoj komentar jer sam došao do riječi Looserpol ne plaća sudije hahah kakvi komentara ima na ss.ba komedija živa