Newcastleova noćna mora: Sa desetoricom od 51. minute - ne zbog kartona!

Svrake poražene

Newcastle je danas na svom St. James Parku pretrpio težak poraz od Leicestera.

Naime, Lisice su slavile rezultatom 0:3, a trener domaćih Steve Bruce je naišao na ogromne probleme.

Leicester je već vodio sa 0:2, kada je Bruceov tim ostao sa desetoricom, iako niko od "Svraka" nije dobio crveni karton.

Naime, četiri igrača Newcastlea su morala napustiti teren zbog povreda.

Još u prvom poluvremenu su morali izaću Willems i Manquillo, da bi na poluvremenu bio zamijenjen i Shelvey.

U 51. minuti je zbog povrede teren morao napustiti i Schar, a kako je Bruce više nije imao pravo na izmjenu, Newcastle je od tada igrao sa desetoricom.

Tačku na pobjedu Leicestera stavio je Choudhury svojim golom za 0:3 u 87. minuti utakmice.