Nica posustaje, remi sa Caenom

Francuska liga

Nice i Caen odigrali su večeras neriješeno na otvaranju 25. kola francuske Ligue 1.

Utakmica na Allianz Riveri završila je rezultatom 2:2, a gosti su zahvaljujući golovima Santinija i Karamoha sve do 71. minuta imali dva gola prednosti.

Ipak, domaći su se do kraja meča uspjeli spasiti. Prvo je Balotelli u 71. minuti smanjio prednost Gostiju, da bi šest minuta kasnije Donis pogodio za 2:2. To je, kasnije će se ispostaviti, bio gol za konačnih 2:2 na ovoj utakmici.

Nakon ove utakmice Nica se nalazi na drugoj poziciji u francuskoj Ligue 1 sa dva boda manje od Monaca, ali uz utakmicu više, dok je Caen na 14. poziciji.