Junak Zmajeva iz prvog poluvremena: Ne trebamo biti tužni zbog gola na kraju

Nikola Ćetković

E. Ganibegović

Naša fudbalska reprezentacija rano jutros poražena je od SAD u prijateljskoj utakmici.

Susret u Los Angelesu završen je s minimalnih 1:0, a gol odluke je u 89. minuti postigao Bassett.

Od prve minute na golu Zmajeva stajao je golman Borca, Nikola Ćetković.

On je nakon meča govorio za zvaničnu stranicu N/FSBiH i istakao da je zadovoljan svojim nastupom.

"Ovo je nešto za šta mi sportisti živimo i drago mi je što sam debitovao za „A“ tim. Mogu biti i zadovoljan svojim nastupom, imao sam nekoliko dobrih odbrana. Nažalost, na kraju smo izgubili ali mislim da nismo razočarali. Igrali smo dobro daleko od kuće i ne trebamo biti tužni zbog gola na kraju", rekao je Ćetković.

Podsjetimo, Nikola je u prvom poluvremenu definitivno bio junak Zmajeva, kada je u 31. minuti iz neposredne blizine sjajno odbranio udarac glavom Jordana Morrisa i sačuvao svoju mrežu netaknutom.

Njega je na poluvremenu zamijenio Belmin Dizdarević, čuvar mreže FK Sarajevo.