Luka Modrić mu je dodao loptu, a onda Nikola Vlašić ispaljuje projektil u mrežu Egipta!
Nikola Vlašić pogodio sjajno protiv Egipta.

Sjajan pogodak Vatrenih

Eldar Ganibegović

Nikola Vlašić zaslužan je što Hrvatska ne ide sa zaostatkom na poluvrijeme u utakmici protiv Egipta. Postigao je eurogol za 1:1.

Večeras se od 21 sat na Misr stadionu u Kairu u finalu prijateljskog turnira sastaju domaći Egipat i Hrvatska.

Nakon prvih 45 minuta rezultat na semaforu je 1:1, a sjajan pogodak postigla je balkanska selekcija.

Krenimo redom. Do vodstva dolazi Egipat u šestoj minuti kada je na asistenciju Hamdija pogodio Rabia.

Petanest minuta kasnije magija u režiji Nikole Vlašića koji je tako izjednačio rezultat.

Luka Modrić mu je dodao loptu, fudbaleri Egipta bili su pasivni, a fudbaler Torina to koristi i postiže sjajan pogodak.

Podsjetimo, Nikola Vlašić je igrao pola sata protiv Tunisa u polufinalu, promašio je penal u raspucavanju, ali nije koštao Vatrene prolaska u finale.

Egipat: Gabaski, Hany, Rabia, Hamdi, Abdelmonem, Tawfik, Ateya, Trezeguet, Afsha, Marmoush, Mostafa Mohamed.

Hrvatska: Labrović, Pongračić, Vida, Stanišić, Gvardiol, Brozvocić, Vlašić, Modriž, Pjaca, Majer, Petković.