Nikom nastavak sezone ne prija kao Kaiju Havertzu

Četiri gola u dva meča

Izuzetno talentovani njemački reprezentativac Kai Havertz postigao je i četvrti gol u nastavku Bundeslige.

Havertz je postigao dva pogotka u prošlom kolu u 4:1 pobjedi Bayera nad Werderom u gostima, a sada je opet postigao dva gola.

Ovaj put na teškom gostovanju u Moenchengladbachu Bayer vodi s 2:1, a Havert je zabio u sedmoj za 1:0, a u 58. minuti iz penala za 2:1. Prethodno je Thuram izjednačio za Borussiju u 52. minuti.

Sa 10 pogodaka Havertz je tek 11. strijelac lige, ali podsjetimo da je skoro polovinu (4) zabio u nepuna dva kola nastavka Njemačke.