Počela je golijada u Bundesligi: Tri gola za samo 10 minuta, "zvijer" opet pogađa

Padaju gollovi kao na traci

I današnje utakmice njemačke Bundeslige donose dosta pogodaka već na samom startu.

Bayer je u Moenchengladbachu stigao do vodstva nakon samo osam minuta, a gol je postigao Kai Havertz, koji nastavlja da igra fantastično.

U prošlom kolu je Werderu dao dva gola u Bremenu, evo već sada novi gol protiv Borussije i nije čudo da ga traže najveći evropski klubovi.

Najefikasnije je zasad u duelu Paderborna i Hoffenheima, gdje je u devet minuta postignuto dva gola. Skov u četvrtoj za goste, a Srbeny u devetoj za Paderborn i sada je 1:1.