Amar Memić za 20 minuta kreirao preokret protiv Celja

Domaći su bili na koljenima

S. Mlaćo
Sjajan meč odigrali su danas u okviru 4. kola Prve lige Slovenije Bravo i Celje.

Gosti su vodili 1:0, imali i igrača više, no Bravo nakon preokreta stiže do pobjede.

Briljirao je Amar Memić, mladi nogometaš koji je ovog ljeta u Sloveniju stigao iz FK Radnik Hadžići, člana Prve lige FBiH.

Svetlin je doveo goste u vodstvo, a prije toga domaći su ostali sa desetoricom zbog isključenja Bajde.

Domaći trener tražio je rješenja, a onda je šansu u 69. minuti dobio Memić.

Samo minut kasnije asistirao je Kramariću koji je sjajno pogodio, da bi u 89. Minuti istrčao kontru, jedan gostujući igrač ga je srušio, te je sudija pokazao na 11. Metara.

Opet je loptu uzeo Kramarić i pogodio za 2:1, što možete i pogledati

Potražite više informacija na temu 1. liga Slovenije:

Memić je u Radnik stigao 2017. godine, pružao sjajne partije u Omladinskoj ligi, a zatim dobio šansu i u prvoj momčad.

Slovenci su ga brzo zapazili i pokazat će se napravili sjajan potez.

Adnanos
Jest se i bacio kao da ga je minobacac ispalio.
2 0
Sanska_Prangija
Ja sam mislio da je momak prosao dva puta pola ekipe i zabio dva gola i to u roku od 7min