Remi u Gabeli: Razočarenje za domaće, zadovoljstvo za goste

Posljednji meč 20. kola

S. Mlaćo
Posljednji meč 20. Kola Prve lige FBiH odigrali su danas u Gabeli NK GOŠK i HNK Tomislav.

Završilo je 0:0, što može zadovoljiti goste koji vjeruju da mogu ipak izboriti opstanak u ligi.

U prvom poluvremena tvrda i neizvjesna utakmica, pa se na pauzu otišlo pri rezultatu 0:0.

U nastavku domaći pokušavaju do gola, svjesni da su im bodovi itekako potrebni u borbi za prvaka, no Haračić nije bio precizan.

Gosti su jako dobro stajali, na vrijeme neutralisali sve napade GOŠK-a, te su u tome do kraja uspjeli.

Ostalo je 0:0, što je svakako razočaravajući za domaće koji su se mnogo žalili na jednu situaciju kada im je poništen pogodak. Naime, signalizirano je igranje rukom jednog domaćeg igrača, a oni tvrde da je rukom zapravo igrao gostujući igrač. Izazvalo je to proteste.

Sada su na trećem mjestu tabele sa 40 osvojenih bodova, a Tomislav je posljednjeplasirani sa 13.